RespublicaFEST-2017: що цікавого?

By | 1 Серпень 2017

З 1 по 3 вересня у Старій Фортеці в Кам’янці-Подільському вже всьоме відбудеться міжнародний фестиваль RespublicaFEST. ййййй

Традиційно, завершення великого фестивального сезону пройде в Кам’янці-Подільському. На відвідувачів Республіки чекає 5 сцен, понад 50 відомих виконавців і цілих три дні атмосфери та різноманітного мистецтва в історичному місці.

Протягом попередніх шести років на музичних сценах фестивалю виступили гурти з Великобританії, Німеччини, Швеції та Швейцарії, Польщі, України, Туреччини, Росії і Білорусії. А на стінах міста з’явилось більше 50 муралів відомих райтерів з Аргентини, Німеччини, Іспанії, Польщі, Росії, Білорусії та України. Завдяки фестивалю, Кам’янець першим з міст України потрапив на сторінки Google Art Project (https://streetart.withgoogle.com/uk/world-collection). фіфі

Серед виконавців, заявлених на RespublicaFEST, низка відомих вітчизняних колективів. Серед них Антитіла, Без Обмежень, Ярмак, Один в Каное, Жадан і Собаки, Vivienne Mort, Panivalkova, Leo Mantis, DETACH, JINJER та багато інших прогресивних і, водночас, добре знайомих публіці кращих надбань української музичної індустрії.

Крім того, тут буде що згадати досвідченому поціновувачу якісного контенту. На RespublicaFEST приїдуть корифеї альтернативної музичної сцени, зірки 90-х: Yurcash (Юрко Юрченко), The Вйо, Аква Віта та Степ.

Не обійдеться і без закордонних учасників. Відвідувачі фестивалю зможуть побачити і почути литовських диваків Beissoul & Einius. Поліглотку з Білорусії Рэспубліку Паліну та панк-рокерів ДайДарогу! Швидко набираючого обертів хіп-хоп виконавця з Росії Антоху МС, запальних реп-рокерів Anacondaz, провокаційний Ансамбль Христа Спасителя и Мать Сыра Земля, стильний Shortparis, драйвові і впізнавані на RespublicaFEST ПОРНОФИЛЬМЫ. Це ще не все! За підтримки Посольства Швейцарії в Україні Кам’янець відвідають швейцарські рокери Death by Chocolate.ееее

Знайдеться місце і для експериментів. Цього року фестиваль RespublicaFEST, у партнерстві з німецькою організацією Kultur.Aktiv e.V., організували безпрецедентний міжнародний проект обміну між музикантами «Music Factory».

В рамках першої частини проекту, група талановитих музикантів з України відвідала місто Дрезден, де переймала досвід німецьких колег і консолідованими зусиллями реалізувала його на фестивалі вуличної музики BUNTE REPUBLIK NEUSTADT.

На другому етапі «Music Factory» німецькі та українські музиканти зберуться у Кам’янці-Подільському. Тут вони підготують повноформатний музичний виступ, який можна буде побачити 3 вересня на головній сцені фестивалю RespublicaFEST. Все це покликане на те, аби скоротити дистанцію за допомогою музики, надати поштовху артистам та менеджерам проекту, а також налагодити міжнародну співпрацю.

Між тим RespublicaFEST пробиває шлях вітчизняним музикантам до широкої європейської аудиторії. В рамках співробітництва із відомим чеським Metronome Festival Prague зіграти в столиці Чехії отримав можливість львівський стоунер-гурт Somali Yacht Club.

Доповненням до основної частини програми фесту стануть нічні рок-дискотеки, ранкова йога, брейк-данс та хіп-хоп майданчик. З фестивальним браслетом відвідувачі зможуть отримати знижки на різноманітні атракції. Зокрема, роуп джампінг, тролей, музей мініатюр, відвідини кав’ярень, фаст-фудів і тату салонів!

Квитки можна знайти на сайті фестивалю та порталі Concret.uaіввв

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *