Кам’янчани зможуть голосувати за те, де розміщуватимуться МАФи

By | 28 Липень 2017

У Кам’янці-Подільському стартує проект з вивчення думки громадян на тему «Де в місті повинні розміщуватися малі архітектурні форми?». Публічна консультація триватиме до 31 серпня.bord_kampreview_2

27 липня координатор руху «Чесно» в Хмельницькій області Олег Черненко представив проект публічного обговорення щодо розміщення тимчасових споруд для провадження економічної діяльності у Кам’янці-Подільському.

Наразі це пілотний інструмент, який до цього був випробуваний у Хмельницькому та на Харківщині. Зараз, за підтримки міської влади, він стартує в Кам’янці та Шепетівці.

Публічна консультація як дорадчий орган для прийняття рішень міською радою проводитиметься за допомогою сервісу «Ваша думка». Проголосувати на дану тему, а в подальшому й на інші, можна вже сьогодні за посиланням https://vdmk.org/2775

Також буде можливість віддати свій голос завдяки смс-повідомленню відповідно до тарифного плану мобільного оператора та письмовому зверненню.

Триватиме публічна консультація до 31 серпня. Після цього результатами голосування міська влада може скористатися для прийняття рішень на засіданнях комісій, виконавчих комітетів, сесій.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *