Командувач Сухопутних військ ЗС Канади відвідав Центр розмінування у Кам’янці-Подільському

By | 17 Липень 2017

Генерал-лейтенант Пол Винник повідомив, що його зацікавила можливість подальшої співпраці військових у напрямку підготовки фахівців водолазної справи.97947a393ee2b9813d352d0f97fa200d_XL

15 липня командувач Сухопутних військ ЗС Канади генерал-лейтенант Пол Винник відвідав Центр розмінування у Кам’янці-Подільському.

Про це повідомляє офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков ознайомив гостей з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби, а також подякував генералу Полу Виннику за допомогу в підготовці українських саперів.

Під час роботи в Центрі розмінування іноземні гості перевірили хід проведення занять, які тривають у рамках “Багатонаціональної тренувальної групи — Україна”, поспілкувались з українськими та канадськими військовослужбовцями.

— Наша співпраця є взаємовигідною, адже представники обох країн вчаться один в одного. Під час спілкування з канадськими інструкторами я дізнався, що вони вражені ентузіазмом своїх українських колег, а також їхнім бойовим досвідом. Хочу наголосити, що ми й самі навчаємося в українських військовослужбовців, — зазначив під час візиту генерал-лейтенант Пол Винник.

Командувач Сухопутних військ ЗС Канади також повідомив, що його зацікавила можливість подальшої співпраці у напрямку підготовки фахівців водолазної справи.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *