Спроба висловити недовіру голові райради Кам’янця-Подільського закінчилась провалом

By | 18 Травень 2017

На 15 сесії районної ради Кам’янця-Подільського депутати включили в порядок денний питання про недовіру голові райради Борису Бецу.

IMG_19551

Рішення про включення питання про недовіру було ініційовано представниками ВО “Свобода” та ВО “Батьківщина”. Також питання підтримав і голова РДА, очільник фракції БПП Василь Сукач, повідомляє 3849.сom.ua.

«Якщо ми зараз не включимо до порядку денного це питання, я та моя фракція збираємо документи та просто залишаємо зал», – заявив очільник райдержадміністрації.

Борис Бец на таку заяву відреагував словами про “змову проти нього” та назвав Василя Сукача людиною, яка “тормозить” процес роботи райради і запропонував висловити недовіру самому Сукачу.

Однак пропозиція Бориса Борисовича не була підтримана. Проте питання про недовіру голові райради було включено до порядку денного, за нього проголосували 25 із 32 депутатів.

Після цього було оголошено перерву, яка тривала майже годину.

Під час перемовин та консультацій деякі депутати таки змінили свою думку, бо за висловлення недовіри Бецу проголосувало 16 народних обранців, проти – 15 та один утримався.

Таким чином пропозиція не набрала достатньої кількості голосів і Борис Борисович залишився головою районної ради Кам’янця-Подільського.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *