RespublicaFEST делегує український гурт, який виступить на одній сцені зі Стінгом та KASABIAN

By | 17 Травень 2017

RespublicaFEST делегує український стоунер-гурт Somali Yacht Club представляти українську музику на найбільшому фестивалі в Чехії – Metronome Festival Prague.

maxresdefault

На одному з найбільших фестивалів Чехії цьогоріч виступлять Sting, Kasabian, Young Fathers, GusGus, Garden City Movement. Нашу країну представлятиме львівський стоунер-гурт Somali Yacht Club, який обрали представники проекту RespublicaFEST, мотивуючи це першокласними живими виступами, а також через “один із кращих рок-альбомів останніх років”, який нещодавно випустили хлопці.

RespublicaFEST започаткував цiлий ряд проектів для налагодження міжнародного співробітництва та розвитку молодої української музики. Це допоможе стати потужним драйвером у розвитку експортного потенціалу українських музикантів, що виступають на фестивалі у Кам’янці.

Щодо Metronome Festival Prague, то варто зауважити, що фестиваль вважається найперспективнішим музичним івентом країни, оскільки проходить одночасно із іншим найбільшим опен-ейром країни в центрі Праги – United Islands of Prague, на який вхід абсолютно безкоштовний. Таким чином, за одні вихідні, туристи та жителі міста можуть одночасно відвідати два фестивалі, погуляти в одному із найкрасивіших міст світу і послухати своїх улюблених артистів.

Також для Metronome Festival Prague цей проект став гарною можливістю поздоровити українських друзів із безвізовим режимом для подорожей і запросити їх до себе в гості.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *