Respublica шукає талановитих музикантів та арт-менеджерів для навчання в Німеччині

By | 24 Квітень 2017

Фестиваль Respublica у партнерстві з мистецькою асоціацією з Німеччини Kultur.Aktiv e.V. розпочинає безпрецедентний міжнародний проект «». Він покликаний дати поштовх молодій музиці, арт-менеджменту та налагодити міжнародну співпрацю між артистами та організаторами.unnamed
В рамках проекту група молодих музикантів та арт-менеджерів із Німеччини та з України візьмуть участь у тижневій програмі обміну у кожній із країн. Музиканти будуть навчатись правильному музичному продюсуванню та запису пісень, побудові захоплюючих живих виступів,  зустрінуться зі спеціалістами із захисту авторських прав на свою музику.

Арт-менеджери в цей час будуть займатись повною адміністративною підтримкою проекту, отримають цінний досвід роботи в міжнародній логістиці та менеджменті, зустрінуться з букерами та менеджерами закордонних концертних залів та отримають перші міжнародні знайомства для організації проектів і закордонних турів своїх артистів.

В кінці кожного блоку навчання учасники мають підготувати живий виступ для шоукейсу на двох фестивалях – у Дрездені (червень 2017) та у Кам’янці-Подільському (вересень 2017).

Подати заявку на програму можуть:
1) Українські музиканти до 35 років включно. Жанр не має значення. Головні критерії:

– бажання взяти участь у міжнародній програмі обміну та бути готовими знаходити порозуміння з незнайомими людьми з інших країн;
– індивідуальність та креативність, тому що прийдеться працювати не зі своїм гуртом, в іншій країні і, можливо, у стресових ситуаціях;
– наявність закордонного паспорту та можливість узяти участь в обох частинах програм (червень 2017 – в Німеччині, кінець серпня-початок вересня – в Україні).

2) Українські арт-менеджери. Бажаний невеликий досвід роботи в культурних проектах та знання англійської/німецької мов. Головні критерії:

– попередній досвід та мотивація;
– наявність закордонного паспорту та можливість узяти участь в обох частинах програм (червень 2017 – в Німеччині, кінець серпня-початок вересня – в Україні).

Як будуть визначені учасники програми?

На першому етапі відбору організаційний комітет RespublicaFEST обере 20 найкращих заявок від музикантів для участі в проекті.
На другому етапі компетентне незалежне журі, що буде складатись із редакторів українських музичних видань, із 20 запропонованих обере 6 учасників-музикантів, які і візьмуть участь у програмі.
Двох арт-менеджерів для проекту організаційний комітет RespublicaFEST обере самостійно, враховуючи досвід та мотивацію аплікантів.Подати заявку можна у коментарях до анонсу на офіційній сторінці RespublicaFEST у Facebook: https://www.facebook.com/respublicafest/

У заявці слід вказати:
1)      на якому інструменті грають та/чи співають;
2)      три живі та/або студійні записи, які найкраще охарактеризують їхню творчість;
3)      декілька речень про те, як дана програма допоможе їм реалізувати свій творчий потенціал та які наступні кроки у творчому розвитку аплікант прагне здійснити завдяки програмі.Арт-менеджери мають вказати:
1)      попередні проекти, в яких працювали/волонтерили та які обов’язки виконували;
2)      знання іноземних мов;
3)      декілька речень про те, як дана програма допоможе їм реалізувати свій творчий потенціал та які наступні кроки у розвитку себе як арт-менеджера аплікант прагне здійснити завдяки програмі.

Дедлайн подачі заявок – 13 травня 2017. Результати будуть оголошені 15 травня 2017.

Проект реалізується за підтримки Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ) в рамках підтримки проектів програмою «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді», Міністерством закордонних справ Німеччини та Фондом Роберта Боша.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *