Ціна на проїзд у громадському транспорті може зрости до 6 гривень

By | 16 Січень 2017

У Кам’янці-Подільському перевізники направили у міську раду лист з проханням розпочати процедуру  підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті. У відповідь на це виконавчий комітет наприкінці минулого тижня запустив необхідну процедуру.

рвар

Сьогодні на засіданні Координаційної ради перевізників директор Департаменту економіки та розвитку інфраструктури Майя Гурська повідомила, що підприємці мають розмістити у ЗМІ аналіз регуляторного впливу, провести громадські слухання та надати у департамент економіки відповідні розрахунки і обґрунтування. Проект рішення про підняття тарифів може бути винесений на засідання виконавчого комітету лише після виконання цих кроків.

Самі ж власники та водії маршруток називають збільшення вартості проїзду “вимушеним кроком”, адже за останні 2 роки ціни на автозапчастин та паливно-мастильні матеріали суттєво зросли. Наразі 6 гривень – це економічно прийнята ціна за перевезення, на думку водіїв.Однак вони готові до компромісів та фахових обговорень.

“Збільшення вартості проїзду у Кам’янці-Подільському станеться не раніше 1 березня. В комунальному транспорті підняття тарифів не передбачається.” – повідомив профільний заступник міського голови Сергій Бабій в коментарі для Вдало.info 

One thought on “Ціна на проїзд у громадському транспорті може зрости до 6 гривень

  1. Pavel

    Та хоть і 10 ціна буде, долар жеш не росте, а як хожу пішки так і буду ходити!!

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *