Шість мільйонів гривень планує виділити Хмельницька міська рада на підтримку учасників АТО

By | 27 Серпень 2016

Хмельницька міська рада планує затвердити Програму соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2017 рр загальним кошторисом 5 млн. 976 тис. грн.

ATO-perevezennja-710x434

Про це інформує “НГП“.

У проекті рішення зазначено, що левова частка коштів (2 млн. грн) спрямовується на надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції.

По 900 тис. грн буде виділено на забезпечення професійного навчання (перекваліфікація) учасників АТО (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку), а також на реабілітацію солдатів.

790 тис. грн направлять на компенсацію сплати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (незалежно від загальної площі житла з врахуванням наявних пільг) для сімей учасників АТО.

Реалізація заходів Програми сприятиме підтриманню належного морально- психологічного стану членів сімей учасників АТО, забезпеченню потреб у соціальному обслуговуванні та психологічній підтримці зазначених категорій осіб, вважає розробник міське управління праці та соціального захисту населення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *