У Кам’янці-Подільському планують побудувати канатну дорогу по периметру Старого міста

By | 12 Травень 2016

Кам’янець-Подільська міська рада розпочинає реалізацію амбітного інвестиційного проекту «Будівництво оглядової канатної дороги в каньйоні річки Смотрич по периметру Старого міста Кам’янця-Подільського».

Рисунок1

На сайті міської ради можна також знайти анкету-опитувальник де запропоновано відповісти на десять запитань.

Як можна зрозуміти з анкети, ціна проїзду на атракції коштуватиме приблизно 250 гривень, а сама екскурсія складатиме 30-40 хвилин.

One thought on “У Кам’янці-Подільському планують побудувати канатну дорогу по периметру Старого міста

  1. Dimboy

    у нас тільки прагнуть заробляти гроші, не берегти природу…. нариють дюр, попорпають каньйон, повирубають дерева, краще б амбітні тролейбуси чи (альтернативні електромобілі для людей, або збереження і возвеличення іст. памяток, які стоять забуті – краще так розвивати туризм, (а не брдм-ма-ми і вирубками), чи не буде це заважати шляху повітряних куль, і літачкам маленьким, буде вже три варіанти стати птахом (куля, літак, і кан. дор), і ще чув, що одна опора вартує дуже багацько, звідки гроші (питання?) будемо працювати податками на дорогу, земляні ще не всі досконалі, будемо користуватись повітряними… але то таке, як кажуть у нас на футболі, якщо взяти з іншого боку, ніби крута фішка, молодці, стараються щось роблять, буде класно!

    (а хто що знає на рахунок Млину Ірафа (сокоморсового заводу) там все валять і руйнують, і безчинно вирізають дерева, душа болить, була затінена ділянка, із мальовничих дерев, зелені, а зараз гуляй-поле….???) (Вибачте за наболіле)

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *