Ось куди зник Адам

By | 1 Травень 2016

Одна з головних подій відкриття туристичного сезону (яку було занесено у офіційний календар поії) – відкриття кав’ярні «Love story». Перебіг подій і усе найцікавіше у нашому відео-репортажі «Ось куди зник Адам»

Усім тим, хто слідкує за Громадським телебаченням Поділля ця кав’ярня вже відома. Ще у кінці 2015 року «Love story» зуміла створити чималий інформаційний сплеск. Причиною підвищеної уваги до такої тривіальної події (розбудови ще одного закладу відпочинку) стало його місце розташування. Власник і директор ПП «Імідж», Анатолій Стоянський, вирішив будуватись в сквері «Лебедине озеро», тим самим знищивши один із муралів міста. Репродукція фрески Мікелянджело «Створення Адама», вдало відтворена білоруським митцем, розміщувалась на стіні, до якої і мала кріпитись тимчасова споруда. Про спроби залучити культове зображення до інтер’єру чи перенести заклад в інше місце мови не було, про це ми дізнались із розмови з головним архітектором міста.

Попри усе обурення місцевих жителів, зупинити цей процес не вдалось. Дозволи були підписані, процес почався і мурал знищили. Відкриття закладу запланували на відкриття туристичного сезону.

Громадське.Хронікер не змогло проігнорувати цю подію. Результати перетворення та розмова з власником у відео.

Не забувайте, що Громадське.Хронікер працює для вас і розраховує на вашу допомогу. Проект існує для вас і потребує вашого фінансування.

One thought on “Ось куди зник Адам

  1. анна

    дизайнер нашелся…. еще и не знает кто такой микеланджело, хотя чему я удивляюсь…

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *