Начальник Генштабу ЗСУ інспектував військові об’єкти Кам’янця-Подільського

By | 26 Квітень 2016

Двадцять шостого квітня Кам’янець-Подільський з офіційним візитом відвідав Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко.

1461679577_img_7418

В коментарі «Незалежному громадському порталу» керуюча справами Кам’янець-Подільского міськвиконкому Яна Мельничук повідомила, що метою візиту військового було бажання перевірити навчальну базу Центру розмінування, щоб вирішити подальшу долю можливого відновлення в місті військового училища чи факультету. Ініціатором приїзду був сам пан Муженко, оскільки, за його словами, він розуміє нагальну необхідність створення потужного навчального центру для військовослужбовців.

Впродовж дня Віктор Муженко відвідав кінологів, Центр розмінування, навчальний полігон та інші стратегічні об’єкти. Віктор Миколайович розкритикував низьку продуктивність роботи «Заводу точної механіки» та навчального полігону. Він вказав на виправлення недоліків міській владі та військовим.

Начальник Центру розмінування Володимир Родіков наголошував, що у Кам’янці-Подільському є вся необхідна база для навчань майбутніх інженерів, тому доречніше було відновити військове училище саме в Кам’янці.

Наразі рішень стосовно майбутнього училища ще немає, однак ця зустріч, за словами Муженка, допомогла йому «краще розібратися в ситуації побачивши все на власні очі».

За результатами зустрічі з Начальником Генштабу також відбулось розширення кінологічної служби на базі Центру розмінування.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *