На створення відділення реабілітації учасників АТО з обласного бюджету виділять 2,2 млн. грн

By | 29 Березень 2016

На створення повноцінного відділення реабілітації учасників АТО у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни планують виділити з обласного бюджету 2,2 млн. грн.

5940b3980460ae649c470171a5672f1c07c5eb01

Відповідні зміни до бюджету на поточний рік обранці мають намір розглянути 21 квітня на черговій сесії, повідомляє “НГП“.

Зокрема, на капітальний ремонт приміщення госпіталю, в якому буде функціонувати відділення реабілітації, передбачено 785 тис. грн. Кошти спрямують на заміну системи водопостачання та водовідведення, розширити дверні отвори для пересування хворих на візках, відремонтувати туалетні та ванні кімнати з врахуванням можливості їх використання хворими з обмеженими можливостями, відремонтувати стіни та підлогу.

Також 1,4 млн. грн з бюджету буде направлено на придбання медичного обладнання, виробів медичного призначення та м’якого інвентарю для функціонування вказаного відділення. За рахунок вказаних видатків планується придбати ліжка медичні функціональні, приліжкові тумбочки, матраци ортопедичні, опромінювачі бактерицидні, столики інструментальні, підйомники для ванних кімнат, шафи медичні для медикаментів тощо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *