На Кам’янеччині селяни судяться за розпаювання 810 гектарів землі

By | 29 Березень 2016

Жителі с. Колодіївки хочуть у законний спосіб отримати по 2 га землі. Про це йшлося під час робочої зустрічі голови районної ради Бориса Беца з місцевою громадою.

6c16f95e5837b7a15cc22a32eb72fad8_XL

Про це повідомляє “Незалежний громадський портал“.

Основним питанням, яке активно обговорювалося селянами, стосувалося виділення державних нерозпайованих земель радгоспу «Колодіївський» у власність громадян. Свого часу радгосп «Колодіївський» був внесений до переліку об’єктів, які не підлягають приватизації. Понад 7 років тривали суди щодо визнання підприємства банкрутом. За цей час змінилося декілька арбітражних керуючих, які проводили процес ліквідації підприємства, проте визнати банкрутом радгосп так і не вдалося.

На сьогодні предметом спору є 810 га землі, які є власністю радгоспу «Колодіївський», і з червня місяця минулого року оброблялися ПП Матюшко А.С.

Людей обурив той факт, що на момент заключення договору з підприємцем не була проведена нормативно-грошова оцінка землі. І станом на 28 березня рішенням адміністративного суду за позовом прокуратури вище згаданий договір призупинений.

Проте місцевих жителі не втрачають надії скористатися своїм правом отримати 2 га землі, як будь-який громадянин України. У цьому, впевнені селяни, їм допоможе створена ініціативна група та ревізійна комісія.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *