Портрети війни: Павло Василенко

Черговий випуск “Портретів війни” ми присвятили людині, яка наразі очолює громадську організацію “Учасники АТО Кам’янця-Подільського”.

Павло добровільно зголосився поїхати на схід, де надавав бійцям медичну допомогу. Згодом перевівся у взвод розвідки, в якому провів понад шість місяців.

Після повернення з зони бойових дій стояв у витоків заснування громадської організації, що всіляко допомагає учасникам АТО у вирішенні побутових проблем в мирному житті.

Чому атовцям слід консолідувати свої зусилля не лише на фронті, а й удома? Яких поступів вдалось досягнути зараз та що у перспективі? Навіщо “дружити” з чиновниками та багато іншого в черговому портреті війни.

One thought on “Портрети війни: Павло Василенко

  1. Валентина

    пан Василенко П. злукавив ( а може і не знав :)))) в частині створення міськрайоної громадської організації учасників АТО . ЇЇ створення ініціювалось в Громадській раді , активним членом і головою комісії Віталієм Бурбаном . До нас почали звертатись учасники АТО про допомогу в вирішенні їх питань з лікуванням, реабілітацією, допомогою їх сім’ям , родинам загиблих, а також із питанням отримання земельних ділянок . Єдиним і вірним рішенням це було створення громадської організації і щоб через неї надавати всю необхідну інформацію і допомогу цій категорії людей . На той час в червні 2015р. було створено, за рішенням зборів Громадської ради, Координаційний центр по допомозі учасникам АТО, керівником його на зборах було обрано Браеску-Семенишина Р. А. заступника голови Громадської ради і активного волонтера нашого міста ще від початку Майдану . На початку липня 2015р. до міста повернулись на коротку відпустку хлопці із 7 добровольчого батальйону . Ми їх зібрали, це було 7 чол. і пояснили, що треба створити громадську організацію для вирішення їх питань . Вговорювали і пояснювали декілька днів, часу було обмаль, бо хлопці повертались назад у місце розташування іх батальйону , вони довго впирались і ніяк не розуміли для чого їм це потрібно . пан Павло Василенко, був тільки один раз на цих зустрічах , а далі поїхав у госпіталь . Обирали його, як голову громадської організації по телефону :))) . Далі обрали Віталія Бурбана, як керівника виконавчої дирекції організації, для написання Статуту і проведення державної реєстрації , та ведення всіх справ в організації, до часу, коли хлопці повернуться із території АТО, Я також допомагала і приймала в цьому участь і була на всіх засіданнях та пояснювала хлопцям для чого їм це потрібно . Далі всі справи по громадській організації вів Віталій Бурбан і йому допомагала Саша Дериховська . Паралельно було утворено від громадської організації відокремленний підрозділ – “Подільські січові стрільці ” Члени Громадської ради докладали багато часу і всі сили для функціонування цих нових організацій і зберегли їх для наших хлопців учасників АТО для вирішення їх нагальних питань і проблем . Зокрема на депутатських комісіях і сесіях міської ради, вдалось зарезервувати частину земельних ділянок в місті для учасників АТО, допомагали в проведенній зборів громадської організації . Можливо пан Павло Василенко цього і не знає :))) Але про це знає громада міста .

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *