У Кам’янці-Подільському 25-річну дівчину врятували від самогубства

By | 10 Лютий 2016

9 лютого о 17:43 до кам’янець-подільських рятувальників надійшло повідомлення від працівників поліції про те, що біля Новопланівського мосту на скелі сидить людина і має намір вчинити самогубство. Про подію рятувальним службам сповістив випадковий перехожий – очевидець події.

1415833114_nich_kamenec-11

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Хмельницькій області.

На місце події прибули рятувальники, медики та поліція, які з’ясували, що на висоті 36 метрів над землею на краю скелі, звісивши ноги донизу, сидить молода дівчина. Працівник поліції, наблизившись до дівчини на відстань 3-4 метри, усіляко переконував її не вчиняти необачних дій. Проте перемовини не давали жодних результатів: 25-річна дівчина говорила про те, що вона для себе вже все вирішила, і хоче будь-що вчинити задумане.

Поки працівник поліції відволікав жінку, бійці, застрахувавши себе з допомогою спеціального обладнання та рятувальної мотузки, наблизились до краю прірви. Рятувальник непомітно підійшов до дівчини з боку статуї кам’яного оленя та схопив її в обійми, не даючи вчинити задумане. Ще двоє рятувальників підійшли з другого боку. Разом вони відтягли потенційну самогубцю подалі від урвища.

Дівчину передали медпрацівникам, щоб вони допомогли остаточно переконати її відмовитись від вчинення самогубства.

One thought on “У Кам’янці-Подільському 25-річну дівчину врятували від самогубства

  1. micmolo

    Працівник поліції, наблизившись до дівчини на відстань 3-4 метри, усіляко переконував її не вчиняти необачних дій. Where did you get this information?

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *