Учасників АТО та членів їх родин звільнили від комунальних платежів

By | 4 Лютий 2016

Учасники антитерористичної операції, члени їх сімей та члени сімей загиблих учасників АТО звільнені від сплати комунальних платежів (послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій).ee12cc8954ec7cd90b27e-900x450
Про це повідомляє офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету на черговому засіданні 4 лютого, в якому зазначено: “На підставі документу, що підтверджує участь в АТО, звільнити від сплати комунальних платежів за користування житлом по місцю реєстрації за рахунок власних резервів надавачів житлово-комунальних послуг (послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій) до 31 грудня 2016 року учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО в розмірі 100% плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю)”.

Головам правлінь ОСББ, ТСЖББ, ЖБК рекомендовано винести на розгляд загальних зборів членів об’єднань питання звільнення учасників АТО та їхніх сімей від сплати членських внесків та інших платежів на утримання будинку.

Також затверджено зразок заяви, яку потрібно оформити для звільнення від вищеназваних платежів.

One thought on “Учасників АТО та членів їх родин звільнили від комунальних платежів

  1. Валентин

    А куди з цею заявою іти в службу соціального захисту чи вже в сам ЖЕК ? Раніше в минулому році документи подавались!

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *