СІЗО. Таємниця смерті

Чи зможе одне з коліщат системи піти проти іншого і встановити справжніх винуватців злочину?

21 жовтня в стінах Хмельницького СІЗО загадково помер один із засуджених, 30-річний Андрій Данилюк. За попереднім діагнозом, який озвучив заступник начальника Управління Державної пенітенціарної служби у Хмельницькій області Віктор Туркот, причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність.

Однак після того, як дружина засудженого виклала в мережу фотографії чоловіка, стало очевидним, що причиною смерті стала черепно-мозкова травма, що підтвердило і попереднє судово-медичне заключення.

Ми вирішили детально розібратись, що сталося того вечора в стінах слідчого ізолятора, адже цей випадок є не поодиноким у подібних установах. Усю інформацію подаємо з перших вуст без додаткових коментарів журналістів.

Вищевказані у відео обставини змушують припустити, що представники СІЗО, як мінімум, не договорюють всього, що мало місце того вечора.

Наразі слідчим відділом прокуратури Хмельницької області за вказаним фактом розслідується кримінальне провадження, що кваліфікується за ст. 118 КК України, тобто перевищення меж необхідної оборони. Потерпіла з адвокатом вимагатимуть перекваліфікації провадження за 115 статтею карного кодексу (умисне вбивство).

Чи зможе одне з коліщат системи піти проти іншого і встановити справжніх винуватців злочину?

Громадське тб Поділля триматиме на контролі цю справу і сповіщатиме про усі нововиявлені обставини. Далі буде.

One thought on “СІЗО. Таємниця смерті

  1. Расуев Рустам

    Хочу звернутись до вас з проханням розслідувати справу мого батька у місті хмельницькому

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *