На що проміняли Адама?

Журналісти Громадського вирішили з’ясувати філософію ландшафтного дизайну Кам’янця, якою керується місцева влада на прикладі дозволу на розміщення кав’ярні у сквері “Лебедине озеро”, будівництво якої знищує один із муралів міста.

Настінний малюнок було створено в 2011 році в рамках проведення фестивалю “Республіка” білоруським райтером. Картина була змальована з фрески відомого італійського митця Мікеланджело Буонарроті на стелі Сикстинської капели “Створення Адама”.

У розмові з журналістами Громадського директор Департаменту містобудування та архітектури Ігор Пиріжок сказав, що на цьому прикладі говорити немає про що. А директор КП “Побуткомбудсервіс” Володимир Крушановський, який чомусь теж був присутній під час розмови з головним архітектором, заявив, що потрібно мати конкретні докази і експертну оцінку того, що мурал дійсно є мистецтвом аби предметно вести розмову.

Зрештою, ми вирішили дізнатися думку кам’янчан щодо стріт-арту від Республіки та доцільності розміщення кав’ярні в сквері біля лебедів.

4 thoughts on “На що проміняли Адама?

 1. Mishka

  Жопа! дебіли, ненавиджу їх коли вони починають таку відверту фігню говорити!

  Reply
 2. Павло

  Дівчинка на 3й хвилині не розуміє, навіть, що вона дівчинка! Що вже казати про мистецтво?

  Погоджуюсь, мистецтво повинно бути зрозумілим, та лише при умові напруження “зрозумілки” інакше навіщо мистецтво! Кам`янчани, скажіть коли ви встигли скотитись до рівня “Шо-шо, базар, проскурів”?

  Reply
 3. Влад

  Суть навіть не в Адамі , а в зовнішньому вигляді кафе,яке схоже на ларьок для продажу полуфабрикатів

  Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *