Депутат облради від «Самопомочі» нецензурно облаяв активістів руху ЧЕСНО

By | 26 Листопад 2015

Сьогодні перед першою сесією Хмельницької міської ради активісти руху ЧЕСНО провели акцію «Депутате, працюй чесно!» Під час акції, в рамках якої депутатам роздавали листівки «Нахіба нам депутат» і закликали їх чесно виконувати свою роботу, представник «Самопомочі» нецензурно звернувся до активістів.

«Новообраний депутат від «Самопомочі» Богдан Міхняк – один з кандидатів на відкликання минулої каденції (у 2010 році балотувався від Єдиного Центру). Політик обурився, побачивши свою фотографію на одному з плакатів активістів і нецензурно облаяв учасників акції,» – розповів координатор Громадського руху ЧЕСНО в Хмельницькому Олег Черненко.

«Ми лише нагадали депутатам, які вступають у свої повноваження, що через прогули виборець може їх відкликати. Депутат Міхняк, за законом, став кандидатом на відкликання у попередній каденції, оскільки пропустив у 2013 році понад 50 % засідань комісії, також він, згідно критерієм ЧЕСНО є прогульником, оскільки загалом за всі роки пропустив понад 25 % засідань комісії,» – цитує Черненко сайт громадського руху.

50_r

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *