Оборотні в формі АТО

Ішли на Майдан і добровольцями в АТО — щоб вичистити мафію Януковича з країни. А повернулися додому в помісні князівства колишніх регіоналів, які ставлять на виконавчі посади своїх поплічників. Часто одягнених в камуфляжі, тих, хто і пороху не нюхав. Зараз хоронимо побратимів, 200-ті вантажі, а Гегерівські “атошники” в цей час ведуть агітації за царків, які підкуповують людей, залякують, що буде ще гірше, як не виберуть їх.

Без имени-1

Ми не за те йшли проливати кров. Кишенькові місцеві “януковичі” не будуть царювати, ми не дамо! Їхні торгові центри зараз працюють в ЛНР і ДНР і спонсорують війну. Не дамо розпалити війну по всій Україні. Хочемо вичистити від нечисті Ярмолинці.

Факти цинічних виборчих технологій на місцевих виборах.

1. Ставленик Гереги, тимчасово в.о. Шутяк Андрій Васильович, під час “перебування в зоні АТО” – на місці в Ярмоленцях був на відкритті полювання, провів виборчу компанію Гереги до ВР, а 20 жовтня 2014 року був призначений на посаду голови райдержадміністрації. Але весь час числився в зоні АТО.

2. Шкільний автобув, виділений державою, рекламується по району як подарунок Гереги.

3. Зам командира війської частини Ярмоленець Хоптян Руслан займається агітацію за Герегу.

4. Гуменний Сергій, керівник громадського об’єднання «Тітан» при Ярмолинецькому УМВС — антимайданівець-очолював тітушок з Хмельницького — зараз очолює кишенькову партію Гереги “Народний контроль”.

5. 1 вересня у двох школах замість першого дзвоника для дітей робили політічну агітацію. В цей час на полощі прощалися з загиблим бійцем АТО, а районний “начальник-атошник” проігнорував.

В з’язку з цим у Ярмолинцях 15 жовтня учасники АТО та небайдужі мешканці зібрались на мирну акцію, щоб висловили невловолення фактами порушень у передвибоий період. Як наслідок – за розпорядженням Президента України №746/2015-рп того ж дня Шутяка Андрія Васильовича було звільнено від тимчасового виконання обов’язків голови Ярмолинецької районної державної адміністрації Хмельницької області.

/ Фото з мирної акції 15 жовтня в м. Ярмолинці


Орест Слободян, голова ГО «Люстраційний комітет Ярмолинеччини», доброволець 7-го батальону «ДУК»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>