У Кам’янці-Подільському буде відкрито меморіал пам’яті Героїв АТО

By | 7 Жовтень 2015

Чотирнадцятого жовтня, у День Захисника України та Українського козацтва, відбудеться офіційне відкриття пам’ятного знаку о 9 годині ранку на розі вулиць Гагаріна та Гунської.

844a544cea9f26a79795e5c30dcbe49f

Про це інформує офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

Про ідею зародження встановлення  меморіалу Героям АТО  та її реалізацію розповів начальник  Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков: «Дякувати Богу поки що у нас спостерігається перемир’я, не чути пострілів на сході, і хочеться вірити, що такі довгоочікувані мир і тиша таки настали. Та ми маємо пам’ятати тих, хто загинув, захищаючи нашу землю. Щоб нащадки пам’ятали наших Героїв у нас виникла ідея створення меморіалу. Нашу ініціативу сприйняли і коли ми починали роботи по облаштування цього пам’ятного знаку не помилилися, що навіть пересічні кам’янчани нас підтримають. Віримо, що Україна буде мати гарне майбутнє і такого, що ми пережили за останні два роки в її історії більше не повториться».

Як повідомив Володимир Геннадійович, один з елементів меморіалу привезено з-під Маріуполя, де відбувалися бої наших військових з агресором.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *