Через два тижні в Кам’янці може виникнути дефіцит питної води

By | 23 Вересень 2015

На 23 вересня рівень води в річці Дністер біля Кам’янця-Подільського знизився на 6-7 метрів. Якщо й надалі буде посуха та ГЕС «скидатиме» воду, то через два тижні в місті не вистачатиме питної води для постачання населенню.1442836165_20150827_193510-3

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив «НГП» міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

За словами гендиректора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, за добу рівень води падає на 5 сантиметрів. Занепокоєні ситуацією в місті і Державному агентстві водних ресурсів. Одними з головних причин зменшення рівня води називають сильну засуху та значне замулення Дністра.

Для того, щоб уникнути критичної ситуації з питною водою генеральний директор комунального підприємства пропонує найняти водолазів для очищення намулу, якого вже зібралось близько 2-3 тисяч тонн.

Цю роботу Валерій Гордійчук пропонує доручити спеціалістам з Новодністровської ГЕС, які мають значний досвід для проведення таких робіт. Для цього потрібно виділити з міського бюджету близько 100 тис. гривень.

Також за словами очільника  КП «Міськтепловоденергія», варто придбати нові труби та насоси для запуску ще трьох свердловин. Це обійдеться місту в 250-300 тисяч гривень.

Михайло Сімашкевич дав розпорядження для проведення негайних перемовин з представниками Новодністровської ГЕС.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *