«Рай для браконьєрів»

By | 1 Квітень 2015

Журналісти Громадського телебачення Поділля в складі групи громадських активістів виявили на Бакотській затоці повну анархію рибного промислу, який нікому контролювати.

Бакотська затока на річці Дністер – найчарівніший куточок Національного природного парку «Подільські Товтри», одного з Семи Природних Чудес України. Розташована на півдні Хмельниччини в 40 хвилинах їзди від Кам’янця-Подільського. Місце, куди з’їжджаються на відпочинок люди зі всієї України, відоме далеко за межами Подільського регіону.

Окрім туристів, ця мальовнича місцина особливо приваблива для тих, хто полюбляє незаконну наживу. За словами жителів окружних сіл, впродовж років тут процвітає  річкове браконьєрство, на що відповідні контролюючі органи звикли заплющувати очі. Мовляв, нічого подібного в Бакоті немає. Відповідно й гучних фактів про затримання зловмисників  знайти важко.

Рибалки разом з активістами громадських формувань «Єдність – наша сила», «УПА» і «Правий сектор» вирішили зробити рейд до затоки, аби на власні очі переконатися в тому, що Бакота дійсно стала раєм для браконьєрів. До цієї акції долучились і журналісти Громадського телебачення Поділля.

В ході рейду вдалось виявити численні факти браконьєрства та інші цікаві деталі. Наразі по даним фактам внесено відомості до ЄРДР за ознаками ч.1 ст. 249 Кримінального кодексу України. Наразі, Кам’янець-Подільським райвідділком міліції, проводяться заходи, щодо встановлення осіб, власників браконьєрських знарядь лову.


Олександр Кохан, Дмитро Романець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *