Як народні обранці віддячують своїм юнітам за відданість

holosujteЩоразу виборчий процес будь-якого гатунку в нашій державі проходить не зовсім чесно і законно. Впродовж років сусіпльство мирилося з цим, а потім нарікало на “обрану” владу. Здавалося б, після Революції Гідності подібне вже не повториться, тим паче президентська кампанія, за оцінками зовнішніх спостерігачів, мала найменше порушень законодавства за всю історію незалежної України.

Однак, коли справа дійшла до боротьби за парламентські крісла, нечисть знову вийшла з небуття і, перефарбувавшись, за будь-яку ціну намагається дірватися до жаданої депутатської недоторканості та власної порції сфери впливу. Зрозуміло, що мова йде про мажоритарників, багато з яких звикли діяти в обхід закону. На партійному рівні сфальсифікувати вибори складніше, проте не є чимось нереальним у нашій країні. Та зараз не про те.

Для того, щоб реалізувати свої амбіції, потрібна злагоджена команда. Робота непроста, тим паче небезпечна тим, що карається законом. Відповідно за неї потрібно належно платити. Ще краще, коли оплата здійснюється на “постійній основі” і дарує сірим кардиналам брудних технологій свою маленьку сферу впливу та постійний прибуток. В процесі роботи ми зустрілися з досить цікавими фактами, що змушують зробити припущення, якими варто поділитись. Тож за яку ціну робочі одиниці великої виборчої стратегії виконують незаконні забаганки своїх покровителей?

b28d3722dc0235dce50deded8cfe1567

Тетяна Остафійчук

Скандальновідома директор ЗОШ №6 у Кам’янці-Подільському Тетяна Остафійчук на виборах депутатів міської ради та міського голови 31 жовтня 2010 року очолювала територіальну виборчу комісію. Про те, як здійснювався остаточний перерахунок голосів у ТВК на користь діючого мера Михайла Сімашкевича ходять легенди. А творцем їх стала саме Тетяна Володимирівна, яка на той час була викладачем молодших класів у ЗОШ №7.  На початку березня 2011 року із посади директора Камянець-Подільської ЗОШ №6 звільнилась Кузема Олена Лионідівна, міською радою був призначений новий директор Остафійчук Тетяна Володимирівна. За які заслуги вчитель молодших класів стала директором іншої школи на перший погляд незрозуміло, але якщо поглянути на це в контексті виконаної роботи на виборах, то все стає на свої місця.

Та ж сама доля спіткала  Юрія Бабчинського (директор ЗОШ №5, представник Партії Пенсіонерів України – дочірньої структури Партії регіонів), який на парламентських виборах 2012 року був системним адміністратором ОВК №193. Здавалося б посада не найсерйозніша, але чому тоді цього року ставленики народного депутата (якими диригувала та сама Тетяна Остафійчук) у тій самій ОВК так боролися з її головою, “свободівцем” Вадимом Бойком, щоб поставити свою людину і ні в якому разі не Руслана Козака, якого пропонував Бойко? Нагороду Юрію Бабчинському довелось чекати майже рік, адже 1 вересня 2012 року директором ЗОШ №5 було призначено Сивак Ольгу Дмитрівну. Змінювати її відразу на Юрія Васильовича було б щонайменше підозрілим, а тому Бабчинський отримав винагороду вже на початку слідуючого навчального року – 2 вересня 2013.

10665071_826340620743540_8451287583250335931_n

Тетяна Остафійчук, Вікторія Камінська та Віталій Білінський. Юніти великої виборчої стратегії

Цього року Тетяна Остафійчук не ввійшла до складу ОВК, однак роботу на цьому поприщі не завершила. Озброївшись липовим посвідченням журналіста, в компанії Ірини Камінської та Віталія Білінського, вона взялась за модерацію роботи ОВК, переважну частину членів якої складають “потрібні” люди. Так вже складається, що сферу обслуговування приватних інтересів незаконним шляхом в Кам’янці-Подільському виконують працівники освітньої галузі. Ось список “технічних” членів ОВК, які,  виконують вказівки пані Остафійчук:

1. Володимир Кондрушенко - Партія Зелених, заступник голови ОВК, викладач кафедри підготовки офіцерів запасу в КПНУ ім. І. Огієнка
2. Сергій Трасіух - Соціалістична партія, екс-директор ЗОШ №1, наразі перебуває на пенсії
3. Юрій Бабчинський - Партія Пенсіонерів, директор ЗОШ №5
4. Раїса Гончарова - Комуністична партія, працює в Кам’янець-Подільському коледжі будівництва, архітектури та дизайну
5. Тетяна Данчук - ВО "Громада", вихователь ДНЗ
6. Олена Рибщун - партія "Україна майбутнього", керівник історико-краєзнавчого гуртка Станції юних туристів
7. Лілія Стахурська - партія "Зелена планета", завідувач ДНЗ №7
8. Лариса Ткачук - ВО "Батьківщина", директор НВК в селі Цвіклівці
9. Володимир Нікольчук - "УДАР", працює вчителем фізичного виховання у ЗОШ №5 (змінив Валентину Чечетову, яка не була прихильна до вказівок Тетяни Остафійчук)
10. Руслан Ярема - Ліберальна партія, юрист
11. Олег Підскоцький - "Рідна вітчизна", працівник Міськтепловодоенергія
12. В'ячеслав Лозінський -  Партія регіонів, тимчасово безробітній
13. Олена Мазур - "Нова політика", ТОВ "Подільська агропромислова кампанія"
14. Геннадій Литвиненко - "УДАР", звільнився з лав ЗС України в 2012 році, підполковник запасу (замінив Ганну Кузьменко-Мошак, яка теж не підтримувала диригування Остафійчук)
15. Володимир Калуцький - "СОБОР", інформації про зайнятість не виявлено

Всі ці люди діють в інтересах діючого нардепа, а за сумісництвом кандидата в народні депутати України.

Їхні “покровителі” на черговій 69 сесії міської ради 14 жовтня 2014 року хотіли отримали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Вишнева, яка розташована в межах селища Цукрового заводу в м. Кам’янець-Подільський.

ффффффф

Однак, чомусь питання було знято з сесії міської ради. Можливо депутати хочуть дочекатися виборів, а потім вирішувати подальшу долю, – принаймні таки чутки ходять за кулуарами.

Як бачимо, подбати вони хотіли не лише про себе, а й про членів своїх сімей. Не виникає жодного сумніву, що за якісно виконану роботу на позачергових парламентських виборах всі ці люди отримають проекти і без проблем погодять їх у всіх необхідних установах.

Є в цьому списку також і директор ЗОШ №5 Юрій Бабчинський зі своєю дружиною.

DSCN3582

Що це – випадковість, чи реальна плата за виконану роботу? Висновки доведеться робити Вам, адже довести наше припущення практично неможливо, а генеза фактів може бути лише наслідком спотвореної уяви дійсності колективу Громадського телебачення Поділля.

One thought on “Як народні обранці віддячують своїм юнітам за відданість

  1. николай

    доповнення до списку :
    олег гілевський отримав 1,5га напроти адмін корп,Електроприлад, пан пилипчук посаду нач паспортного , чернявський -директора ринку ы т.д

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *