Вибори-2014: Театр абсурду, де ніколи не з’явиться Ґоддо

f85c140322315141028b4fe1b7275682Четвер 25 вересня був останнім днем подачі заявок до ЦВК на участь в позачергових парламентських виборах. Попередньо зареєстрованими в 193 одномандатному окрузі (м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони) за мажоритарною системою виборів були Олександр Мазурчак і Віталій Дубицький. Обидва самовисуванці.

Вчора на сайті центрвиборчкому з’явилася інформація про ще чотирьох потенційно можливих нардепи — це Микола Жоган, Володимир Мельниченко, Віктор Худняк і Вікторія Кохановська. Люди немаловідомі у даному виборчому окрузі, однак нічого про них не сказати не можна.

Жоган Микола Вячеславович — народився 18 сiчня 1964 року в селі Лімна, Старосамбірського району, Львівської області. Громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища. Голова Кам’янець-Подільської районної ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проживає в селі Кам’янка, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області. Судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

f85c140322315141028b4fe1b7275682

З середини 1985 до початку 2014 років працював у правоохоронних органах, де в різні часи займав посади від інспектора ДПС до начальника Кам’янець-Подільського ВДМ ДАІ УМВСУ в Хмельницькій області, начальника Кам’янець-Подільського РВ УМВСУ в Хмельницькій області, начальника Кам’янець-Подільського міжрайонного відділу по боротьбі з організованою злочинністю УБОЗ УМВСУ в Хмельницькій області.

Під час “Революції гідності” запам’ятався тим, що перебрав на себе повноваження місцевої “Самооборони майдану”, доки та “очищала” країну в столиці. За свої “заслуги” отримав посаду голови Кам’янець-Подільської районної ради. Також очолює районний осередок ВО “Батьківщина”. Відтак, внутрішня люстрація рядів “білосердешних” його не лише оминула, а й в Парламент направила, адже Микола Вячеславович йде по квоті “Батьківщини”, тому з власної кишені на передвиборчі перегони навряд виділить хоча б копійку.

У передвиборній програмі Миколи Жогана нічого особливого, крім пункту: “звернути увагу на моральний рівень всіх без винятку працівників у галузях виховання, і фінансів”. Автор цієї статті так і не зумів дійти остаточного висновку чи хоча б уявити цю “процедуру”.

Володимир Володимирович Мельниченко — народився 1 лютого 1965 року в місті Кам’янець-Подільський, Хмельницької області. Народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кам’янець-Подільський, Хмельницької області (на роботу їздить, певне, громадським транспортом). Судимість відсутня, самовисування.

Політична кар’єра Володимира Володимировича рухалася за геометричною прогресією: 2002 — 2006 рр. — депутат Кам’янець-Подільської районної ради, 2006 — 2010 рр. — депутат Кам’янець-Подільської міської ради, 2010 — 2012 рр. — депутат Хмельницької обласної ради, 2012 — 2014 рр. — народний депутат України (Голова підкомітету з питань фінансового забезпечення та розвитку матеріально-технічної бази судової системи України Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя), обраний у “рідному” 193 окрузі.4353-Melnichenko-Vladimir-Vladimirovich_origin

З 2007 року і аж до 19 грудня 2013 року був членом “Партії регіонів”, очолював її місцевий осередок. Покинув лави партії вслід за Інною Богословською, з якою він знаходиться в цивільному шлюбі.

В передвиборній програмі Мельниченка на виборах 2012 року, переданій до ЦВК, в особливостях документа було вказано “Prudens” — саме так називається консалтингова фірма, створена Богословською. Здається, цього року історія повторюється: у цьогорічній програмі Мельниченка в графі “джерело” вказано “Veche”. Як відомо, “Віче”, або ж російською “Вече”, є громадянським об’єднанням тієї ж Богословської. Саме ця організація розробляла програму Інні Германійвній на позачергових президентських виборах цього року.

Загалом мало хто сумнівався в тому, що Володимир Мельниченко піде на ці вибори по 193 окрузі, адже електоральний ґрунт розроблявся протягом всієї його недовгої каденції. Допомогу в цій справі кандидату надавали чи не всі, при цьому не нехтуючи адмінресурсом, адже загальновідомо, які стосунки між Володимиром Мельниченком і Михайлом Сімашкевичем. Новини про “меценатство” і “благодійність” нардепа з чіткою регулярністю з’являлися в стрічці офіційних вісників і місцевих газет, які, нікому не секрет, також підпорядковані нашому кандидату.

Лишнім підтвердженням балотування Мельниченка стала група “диригентів” (ці люди є явними прихильниками Володимира Володимировича, на минулих виборах вони також представляли його інтереси), які з’являються на кожному засіданні ОВК і за допомогою “кишенькових” членів комісії намагаються протягувати “потрібні” рішення.

Всі знали про наміри Володимира Володимировича, однак той зумів здивувати. Не тим, що не пішов на вибори, а тим, як він це зробив.  23 вересня на своїх сторінках в соціальних мережах Мельниченко звернувся до “дорогих земляків” (здається, тут ВВМ вдається до буквальності, адже мандат довіри від земляків обходиться йому у чималеньку суму) з повідомленням “я йду на вибори”.

Фрагмент з повідомлення: “Сьогодні особливий день… Їхав до мами на Підзамче… Зупинився біля Фортеці. На зустріч йшла жіночка. Впізнала мене, зупинилася…
– «Володю, то що, ідеш в депутати?»
Я посміхнувся… А жіночка каже:
– «прошу, не залишай нас. Хто ще нас підтримає і допоможе!».
А в очах біль, тривога і надія…
Скажу щиро: вона мене вразила. За хвилину в голові пронеслися сотні думок: «Я не маю морального права зупинятися… Зобов’язаний завершити всі ті справи, які ви мені доручили, справи, які ми разом робимо…».
За хвилину зрозумів: «я щойно прийняв остаточне рішення. Ця жіночка – як мати-берегиня, допомогла мені дати відповіді на багато запитань і прийняти виважене рішення. Я йду на парламентські вибори. Тому що знаю: люди мені довіряють і очікують на те, що ми разом переможемо всі труднощі!
Слава Україні!”

Важко уявити, щоб Володимир Мельниченко ще у недалекому 2012-му сказав “Слава Україні!”, на той час його борди прикрашали георгіївські стрічки, які й тоді мали ту саму семантику, що й сьогодні. Запитання у соцмережі про те, чому так швидко змінилися гасла і символіка, Володимир Володимирович проігнорував.

Цьогорічна програма кандидата Мельниченка знакова тим, що після масової газифікації перед попередніми виборами він “продовжує виконувати програму” “виробництва та використання альтернативних видів палива”. Зміна пріоритетів відразу знайшла своє місце у передвиборній програмі. А от пункт “оснащення заходів медицини і освіти” залишився загадкою як і “моральний рівень” від Миколи Жогана.

Худняк Віктор Анатолійович — народився 24 лютого 1981 року в селі Грушка, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області. Освіта вища, начальник юридичного відділу виконавчого апарату Кам’янець-Подільської районної ради. Член політичної партії “Народний фронт”, проживає в місті Кам’янець-Подільський. Судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія “Народний фронт”.5oFK-IHWHaU

Віктор Худняк починав свою політичну кар’єру у “Фронті змін” Арсенія Яценюка. Після розпуску партії у вересні 2013 року нашому кандидату довелось вступати у ВО “Батьківщина”, адже так рекомендував провідник Арсеній. З “Батьківщиною” Віктор Анатолійович був активістом місцевого Євромайдану, висував свою кандидатуру на пост голови Кам’янець-Подільської районної ради (фінальний бій програв вищезгаданому Миколі Жогану), але їхня “дружба” проіснувала недовго. 11 березня протокольним рішенням бюро районної партійної організації його було виключено з лав ВО. За словами членів партії, звільнення Худняка стало наслідком його зверхньої і зарозумілої поведінки, дехто вважає, що це була розплата за самовисування у гόлови райради.

Після звільнення з “Батьківщини” Віктор Худняк обіцяв писати апеляції у вищі керівні органи і не зраджувати партію, яка його “кинула”. Однак на позачергові парламетські вибори, що відбудуться 26 жовтня, він йде по квоті від “Народного фронту”. То кого обіцяв не зраджувати Віктор Анатолійович – Юлію Володимирівну чи Арсенія Петровича?

У своїй програмі кандидат обіцяє скасувати незаконний платний проїзд через Замковий міст, а також припинити “розпаювання землі між працівниками радгоспів в смт. Стара Ушиця та с. Колодіївка”. Виникає запитання: якщо Вітор Анатолійович знає про явні факти незаконних дій, то чому про це можуть знати всі, включаючи ЦВК, окрім прокуратури?

Кохановська Вікторія Святославівна – народилася 3 травня 1984 року в смт. Вовковинці, Деражнянського району Хмельницької області. Освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Кам’янець-Подільський, судимість відсутня, самовисування.y1WpiG1ba_A

Ця постать відома тим, що вміє вчинити скандал за будь-якої ситуації в міру чи то пак своєї неадекватності, чи то за настанов тих, з ким вона співпрацює. Бурхлива прихильниця сумнозвісної “Міської варти” намагалася очолити місцевий Євромайдан, однак більшість народу її не підтримала. Погрожувала очільнику Кам’янець-Подільської РДА Володимиру Баранівському на дебютній зустрічі того в якості високопосадовця, а також обіцяла “лінчувати” Олександра Розізнаного – начальника УМВС в Хмельницькій області, під час його візиту до Кам’янця-Подільського.

Давати об’єктивну оцінку діям Вікторії Кохановської справа невдячна, а тому краще звернути увагу на її передвиборну програму. Найвдалішою характеристикою одіозної громадської активістки є перших два абзаци програми (подається згідно з оригіналом, без будь-яких виправлень та уточнень):

“Передвиборча компанія – це час роздачі найрізноманітніших обіцянок на будь-який смак,але чи будуть вони виконані? Кожен раз перед виборами нам урочисто обіцяють виконання всіх бажань. Написані сотні красивих передвиборчих програм про те, як для нас з вами побудують практично рай на землі, але де це все ? Кожного року ми відчуваємо Казкове покращення життя постійно відбувається тільки у влади, причому за рахунок всієї країни. Народу ж дістається лише шалений ріст цін абсолютно на все: комунальні послуги, продукти, ліки, а також підвищення пенсійного віку та урізання пенсій, безробіття та зубожіння.

Звичайно, я за збільшення зарплат, пенсій і стипендій – а не цін. За збереження і примноження всіх соціальних виплат передбачених чинним законодавством, “дітям війни”, ”авганцям”, ”чорнобильцям”, усім без винятків “учасникам АТО”, інвалідам, одиноким мамам, сиротам, доступна освіта кожному, кваліфікована медична допомога для всіх громадян. На все це ми витрачаємо свої кровно зароблені кошти, тільки щойно ми їх отримуємо. Що знову і знову доводить, що наші закони не відповідають дійсності…”

На сьогодні в 193 виборчому окрузі зареєстровано шість кандидатів у нардепи, однак це не остаточний список, адже ЦВК вправі розглядати подані заяви протягом 5 днів від їх надходження, а тому ми дізнаємося усіх охочих позайматися законотворчою діяльністю в останній день жовтня. Сподіватимемося, що в цей театр абсурду колись-таки завітє той самий Ґоддо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 1. Хто фінансує Громадське Tелебачення??? Тут обляли брудом всіх кандидатів у нардепи,але залишили без “УВАГИ” кандидата Мазурчака….який був у лавах партії Регіоналів. Мабуть хоче вийти чистим з води,і попасти у новий парламент для того, щоб прсувати нову “партію Регіоналів” і напевне обіяв як майбутній нардеп виділити приміщення для Громадського ТВ для того щоб його там “ВОЗВЕЛИЧУВАЛИ”.
  Тому треба задуматись чи Громадське ТВ дійсно громадське,а не партійне.
  Тож звертаюсь до Громадського ТВ, будьте добрі пишіть про всіх кандидатів, а не про тих хто вам не “капнув ” гулю грошей.

  • Шановна Ольго, подібний “розбір польотів” буде про всіх кандидатів в міру опрацювання матеріалів і вирішення наших технічних питань. Не омину нікого, будьте певні.

  • Ольга, кандидат которого Вы поддерживаете- Владимир Владимирович вот этот явный регионал и женушка его все мы знаем чего стоит и кого поддерживала и делает сейчас всё возможное чтобы сфальсифицировать выборы, что он уже очень хорошо умеет делать, опыт так сказать.

 2. Правильный материал – четкий и понятный. Можно подумать кого-то из нас порадовал список кандидатов. Или есть такие? Отзовитесь – только плиз с аргументами, чем глава партии рыгов в регионе или риелтор должны вдохновить своих избирателей. А по поводу Мазурчака – совсем нелепый комментарий, потому что как раз он, в отличии от всех перечисленных в статье персонажей, действительно долгое время руководил Каменцом.

 3. Ольга, вы заявляете , что кто-то финансирует Громадське ТВ, а вы поймали кого-нибудь за передачей денег?
  Или вы можете на расстоянии определить правду от лжи? Если так, то вам не тут сидеть и писать, а идти работать в соответствующие органы.

 4. Шо я маю вам сказати, дорогенькі. Повний абзац з кандидатурами на вибори. А якщо ця падлюка Мальниченко ще й забашляє за підробку голосів як в дванадцятому році – то будемо ми з вами ще п’ять років сосати лапу… вибачаюся за мій французький.

 5. Шановні мої, болить моя душа. Скажіть мені, хто-небудь за що стояв Майдан, щоб пан Мельниченко знову потрапив до лав ВР. Це мяко кажучи, абсурд!!!

 6. Охоче прокатала б пана Мельниченка в сміттєвому баці!!!! Велика вірогідність, що це нічого не дасть, але яке видовище!!!

 7. Ну ви такі цікаві всі, аж смішно – коли це Кам’янець революційним став, щоб посилати гідні кандидатури у ВР? Скільки вийшло на майдан – 1%? Чогось домоглися? Ні! Тому наш народ і заслуговує на таких представників.
  P.S. А більш гідні, скоріше, не накрали просто на передвиборну кампанію

  • Спокійно мужик :). Майдан таки домігся. І це навіть відчутно, правда поки що в окремих галузях суспільного життя. Нехтувати цим неможна, головне не забувати – ЕВОЛЮЦІЯ держави справа кожного з нас!
   І якщо ви дійсно хочете включити червоне світло кримінальній наволочі, голосуйте за Правий Сектор.

 8. Три екс-регіонали і Кохановська! Кам’янець куди ти котишся? Не соромно? Ось що буває в містах, які не пережили власний Майдан

 9. Ой,люди.Це падло Мельниченко в 2012 році взагалі створило цілу сітку підкуплених виборців. І допомагав в цій дійсно брудній справі дуже “чесні люди” –це бербека віктор, володимир черняк і так далі( це були головні)

 10. ахахахахах….. Я так чекала коли вже нарешті почнуть “гадити” . Нашим типу хто стояв на майдані Відродження, передайте своєму главному – МІЛЬЙОН винен. Щодо ПС.- знайшли мені правдолюбів і не “олігархів” які їздять на джипах, торгують зброєю та збирають пожертви біля ринку та через Громадське ТВ. Ви праві….. вони найкращі, що та Кохановська, просто їх ганяє з одного кінця в інший. Доречі до ідеалів, щось Сенюк з ларьками мовчить =) і Волошина з 23 садочками та червоним хрестом, тоді була одна еліта нашог “чесного” некорупційного Кам’яця =)

 11. Щодо непідкупності Громадсьго ТВ. То сам пан Шкварський сказав, “Віктор Шкварський Коли ПравийСектор автобуси на мітинг заправляв бензином, в них гроші лишались і вони вирішили нам віддати на оренду і апаратуру, а потім ще “Свобода” нам трохи вділила, щоб ефір з І.В. Беспалим я вів в вишиванці”…….. доречі твої помилки Ідеальні, бо ти їх не бачиш. А щодо моїх, то в ЦВК таке творилося…….. вас навіть і не дивує, що на сайті ЦВК 25 вересня, а посвічення 24 вересня =) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1470425753225420&set=gm.817739601598941&type=1&theater

 12. Медьниченко вже по перевіреній схемі лізе по мажоритарці, щоб потім стати у стійло зборища “колишніх” регіоналів так званий опозиційний блок. Ганьба! І у люстраційний смітник.

 13. Наразі Володимир Володимирович корчить із себе благодійника, а де він був коли вбивали людей на Майдані? Правильно, переховувся як щур, у страху очі великі. Нічого, рано чи пізно бійці повернуться з фронту і от тоді розпочнеться справжня люстрація.

 14. Оскільки Партія Регіонів не може по відомим всім нам причинам пройти до лав у ВР в колишньому складі от такі так звані “лідери” як пан Мельниченко збирають навколо себе команду, аби їхніми руками правити в ВР. Та як я бачу нічого доброго з цього не вийде, просто через брак досвіду у так званої команди!!!

 15. Володимир Мельнеченко найдостойніший серед всіх іньших кандедат. Він прекрасна людина. Я з ним особисто знайомий і можу сказати про нього тільке позетивне.

 16. Мельнеченко не переховувався під час подій на майдані а був там разом з нашим народом в таку не легку хвелину. І не потрібно тут зараз розповсюджувати інформацію про те що його десь не було що він ховався це все наклеп.

 17. Одно враньё, если уж Мельниченко ничего не делал для своего округа тогда за остальных вообще лучше помалкивать чем хвалить. Мазурчак ДА достойная кандидатура и правильно подметили он был мером, но забыли рассказать как он со своим другом Бабиём успешно продали почти весь Каменец Киевлянам, а потом по быстрому умотал в Киев. И остались славные жители Каменца в городе но без города, а так гости у Киевских хозяинов. А потом мы же и удивляемся почему у нас цены на всё как в Киеве ??? Поблагодарите пана Мазурчака за то что мы заочно живём в столице…..

 18. дякую Громадському за інформацію про кандидатів. нещодавно задумався за кого буду голосувати. бачу як завжди немає за кого. прикро. вся ця наволоч вже дістала. всіх у смітник.

 19. Пан Мазурчак був тричі мером Кам’янця не за гарні ж очі. Він найдостойніша кандидатура з усіх представлених, людина, що бажає зі свого рідного регіону зробити культурний центр нової України! І, шановні, кидати людей у смітник це не просто негарно, це дуже низбко і не по-людськи!

 20. Пан Мазурчак це та людина котра довела місто до краху! Який розграбував його разом зі своїми київськими покровителями. А потім просто втік в столицю та забув про місто. Він гадав що йому більше не прейдеться тут бути і балотуватись з нашого округу на вибори але не так вийшло як він гадав.

 21. Як Мазурчаку не соромно перед місцевою громадою??? Бандит та пустодзвін котрий знову хоче обманути людей і втікти на Київ.

 22. Мазурчака взагалі потрібно взяти за шкуру та поставити на місце!!! А його місце у в’язниці. Таки політиків нам не потрібно.

 23. Шановні, ви такі галасливі заяви робите! Мов би Мазарчук поганий, а всі інші прямо таки янголи. Дайте справжні аргументи. Але всі реальні факти скажуть про те, що краю при керуванні Мазарчука було добре. Робіть аргументів ані заяви, а не просто виливайте бруд.

 24. Ну я можу сказати що вони правду говорять! Мазурчак дійсно втік до Києва… Це рееальні факти і то що він місто розпродав також правда. І реально за місто почав дбати Мельнеченко по справжньому. Так що пані Маргарита ви не праві.

  • Мазурчак не втік до Київа, а пішов на підвищення, і свого рідного краю ніколи не кидав. А ось Володимир Володимирович знищив сахарний завод у Кам’янці, пішов у ВР, і жодного разу за два роки не виступив в ній, жодного його закону не було проголосовано, так навіщо ж його обирати вдруге, якщо вперше він себе ніяк не показав.

 25. А чого люди тоді його обирали тричі? Таке можна сказати про будь-якого політика. І якщо пан Мазурчак обирається по 193 округу, то не так вже він і втік до Київа.

 26. Та нічого толкового той Мазурчак не зробив і не зробить. Він не та людина котра нам потрібна а ось Мельнеченко дійсно хороша та відповідальна людина якому всі довіряють та знають його високий рівень професіоналізму.

  • Нам непотрібен бандидат ВВ, він окрім як красти та душити людей більше нічого не вміє. У ВР потрібно писати закони, намагатися покращити життя країни. А як людина, яка очолювала славнозвісну Партію регіонів в Кам’янці може думати про людей?

 27. Він на пару з Поповим допомагав душити людей на майдані… Який він достойний кандедат… Його не потрібно взагалі

  • Когда людей на Майдане разгоняли, Мазурчака и рядом не было. То был прямой приказ Президента, и хватит вину скидывать на городских голов, которые к тому же ИО были. И по-украински граммотно научитесь писать.

 28. Ну не знаю чи розганяв Мазурчак чи ні але знаю точно що він керував встановленям ялинки Новорічної і розгоном там людей

  • До ялинки він ніякого відношення не має, чутки не більше. Думаєте, якщо б він щось підписував або якийсь наказ дав, то це б журналісти не розкопали, та правоохоронці не завели б справу? Вже б давно сидів, якщо був би замараний.

 29. Я наприклад не підтримую Мазурчака. І ви попитайтесьм людей по місту і мало про нього знайдете схвальних відгуків!!! То що його обирали декілька разів ні про що не говорить. Пітіна також в Росіїї обирають енний раз і що? Так що це не показник! А показник це його дії які були м’яко кажучи аж ніяк не благородними.

  • Тобто те, що Мазурчак отримав місто в буремні 90-ті та очистив його від рекету, те що він започаткував культурні заходи в місті, які зараз є візитівкою міста, те, що він вигравав тричі вибори тільки чесним шляхом без фальсифікацій, те, що він ніколи не забував рідного Кам’янця не говорить на його користь? Можна назвати багато позитиву. Можна і про негатив говорити, але позитиву все одно набагато більше.

 30. Будемо реалістами що після рострілу людей на майдані нікого не посадили і винних не шукали навіть а просто все замняли. От так само і він відмазався за бабло і зв’язки.

  • Повністю погоджуюся, ні Янукович, ні Захарченко не сидять, всі дійсно винні чиновники зараз відсиджуються десь поза межами нашою країни. Але Олександр Мазарчук ні де не відсиджується, весь відкритий і з величезними планами щодо реформ балотується до ВР. Маю надію, що вибори пройдуть чесно, і Мазарчук переможе.

 31. А скажите а с каких пор силовики подчиняются меру города? Я относительно заявлений, что мол чуть ли не мер и его замы дали команду на избиение людей. Запомните милиция подчиняется только министру внутренних дел и главку. Все остальное полный бред, задача мера обеспечить тепло, вывоз мусора из города и обеспечение жизнедеятельности ( медицина, школы и прочее), а за обеспечение безопасности отвечает милиция и с них нужно спрашивать.

 32. Скажіть яким чином він міг впливати на рішення влади Києва, якщо подав у відставку із посади першого заступника голови КМДА ще весною 2013 року і цю посаду вже обіймав Голубченко?

 33. Володимир Володимирович розвалив наш цукровий завод, обклав поборами підприємців, очолював соередок партії регіонів 6 років. Подумайте, а чи варто?

 34. Нічого він не розвалював!!! То Мазурчак зі своєю братією розграбували та розвалили все!!! Кого хоч запитайте з людей котрі проживають на сахарному вони розкажуть як все було і хто там все розграбував.

 35. По-перше люди на сахарному проживати не можуть це нонсенс!!!! А по-друге, Мазурчак можна сказати душу вклав саме в цукровий завод в його відновлення та процвітання, тому апріорі не може він його просто взяти і розвалити!!!!!

 36. Ніхто нікуди не тікав, він просто пішов га підвищення, у той же час постійно допомагав Кам’янцю

 37. А скільки коштує щоб самовисунутися ??? а деяких персон із цього контінгенту треба в мусорний ящик відразу кинути

 38. Всмислі не тікав? Він порозпродував все що хотів і втік як криса з корабля котрий тоне. А Мельнеченко допоміг залишити на плаву економіку нашого міста!!!

  • Втік з корабля, який тоне??? Не розповідайте байок, Мазурчак підняв місто, зробивши його не лише туристичним центром, який зараз другий після Львова за рівнем відвідування туристив, а й зробив місто більш прозорим для ведення підприємницької діяльності і взагалі Олександр Володимирович народився в Камянці для нього це справді рідне місто. це вже само собою багато про що говорить. Першим місцем його роботи був цукровий завод, який він потім піднімав інвестуючи туди кошти. А що ж такого значимого зробив ВВ, надайте факти будь-ласка?

 39. Мазурчак довів свій непрофесіоналізм!!! Він що у нашому місті не зробив нічого корисного так само і в києві довів що він ні на що не спроможний як керівник.

  • А Володимир Володимирович дуже спроможний керівник. Громадянська дружина протягнула його до лав ПР, а коли вийшла зі складу і ВВ швиденько заяву написав, зрозумів, що більше нікому захищати його інтереси, дбати про його бізнесові структури!

 40. Господи, втік… Дуже цікаво… Мазурчак пішов на підвищення, залишивши процвітаюче місто своєму наступнику, а далі до влади пробилися люли Мельниченка і стали хапати все, що погано лежало. Не будьте смішними, Володимир Володимирович бандит з майже двадцятирічним стажем, такий собі Саша Білий місцевого розливу. І такого пустити знову у ВР? Пробачте, але ні.

 41. Дійсно вибори будуть відбуватися між Мазурчаком та Мельниченком, всі інші – технічні кандидати. Мазурчак був тричі обраний мером Камянця, гарно себе зарекомендував, зробив наше місто культурним центром. Потім містом стали керувати люди Володимира Володимировича Мельниченка, і почалася катавасія: дерибан землі і підприємсв, хабарі та шантаж – ВВ використовує всі свої методи, які набув в 90-ті. Потім він обрався у ВР, та нічого путнього там не зробив за останні два роки. Так навіщо його обирати знову? Мазурчак, однозначно, краще.

 42. В.В. можливо й не свята людина, але він хоч щось робив і це було помітно, а не лише грабував й ховав собі у кишеню.

  • Та ви шо! А можете конкретно навести приклади, що саме зробив Мельниченко. Про автобуси не згадуйте.

 43. Мельниченко единственный нормальный кандидат. Других нормальных кандидатур нет. Он хоты бы что-то делал. А те люди которые во все стороны кричат что он бандит и все в таком духе..просто неадекватны. Или у вас есть реально какие-то другие достойные кандидатуры? Может Мазурчак? За которым открылось немало грешков?

  • Цікаво! А які грішки є за Мельниченком? Ви тут волаєте, що він такий святий. Щось я не памятаю жодного позитивного факту про нього, а живу в Камянці вже понад 25 років.

 44. Чого стільки негативу до Мельнеченка? Як на мене то він прекрасно спарвляється зі своїми обовязками. Багато робить для міста хорошого а не годує людей порожніми обіцянками як іньші наші кандедати вусаті.

 45. А чого це Ви на вражій мові! Мені здається, що ви всі тут за Партію Регіонів. Тільки свого Мельниченка й вихваляєте, що не знаєте рідної мови?

  • Вражій мові? Ви до чого це написали? Й люди не те щоб вихвалють…а лиш доказують своїми словами що він робить хоч щось.

 46. Згодний. Мені також здається. Бруд один. Тільки про Володимира Мельниченка й говорять. Думають, що цей козел пройде. Він – не пройде!

 47. Звісно ж бруд. Вам заплатили і все що будуть писати проти нььго буде автоматично попадати в розділ бруду.Навіть якщо інфа правдива

 48. А я надеюсь что нет. Потому что ранее он показал что данную должность он не заслуживает, и пользы от него мало

 49. В сьогоднішніх реаліях достатньо складно думати про вибори. Але потрібно. По програмі і по вигляду мені найбільше подобається Мазурчак: він найменше схожий на бандита, він не молоденька дівчина, яка ще нічого не вміє та не знає, він політик з досвідом. Думаю, нам потрібна стабільність, а не картинка та крики біля трибуни. Тому мій вибір за Олександра Мазурчака.

 50. Вже давно зрозуміло, що обиратимемо між двома кандидатами Мазурчаком та Мельниченком. Якщо вже обирати, то звичайно Мазурчака. Не кажу, що білий та пухнастий, та асе ж освічена людина, досвідчений політик, мав досвід керівних посад, комунальник (10 років пропрацював мером Камянця- Подільського, був головою Печерської ОДА в Києві) розуміє проблеми населення, знає, які конкретні завдання стоять перед ним, активно проводить зустрічі зі своїм електоратом, не боїться відповідальності, бо в нащ час йти до ВР це велика відповідальність. А Мельниченко, вибачте, все ж давно зрозуміло, хто він і з чиєю допомогою потрапив до ВР. Хоча б однин раз поспілкувався з народом елементарно.