Віце-консул посольства США Джон САРРАФ відвідав Кам’янець-Подільський

By | 20 Вересень 2014

I9IuCGrbgRQ19 вересня в К-ПНУ ім. Івана Огієнка приїздив консул з США, який розповів студентам про програму літньої роботи і відпочинку за кордоном.

За допомогою перекладача, Джон пояснив, які великі можливості і досвід дає подорож у США, яка триває 90 днів.

Сполучені Штати вітають іноземних громадян, які приїжджають в США з метою участі у програмах обміну. Віза J для учасників програм обміну призначена для сприяння обміну знаннями та навичками серед фахівців в галузі освіти, культури та науки.

В програмах обміну можуть брати участь наступні категорії осіб: студенти будь-якого року навчання; стажисти, що проходять навчання на робочому місці в організаціях, установах та органах влади; викладачі початкових, середніх та спеціалізованих шкіл; професори, які в’їжджають в США для викладацької та наукової діяльності у вищих навчальних закладах; наукові співробітники; дипломовані фахівці, які проходять підготовку з медичних та суміжних спеціальностей; іноземні громадяни, які в’їжджають в США з метою туризму, ознайомлення, консультування, проведення досліджень, навчання, обміном досвідом або демонстрації спеціальних знань і навичок, або участі в організованих програмах People-to-people («Народ-народу»).

Подробиці можна знайти за посиланням:

https://www.ustraveldocs.com/ – загальна інформація про програму обміну.

https://www.dvlottery.state.gov/ – анкета учасника програми обміну.

http://travel.state.gov/ – інформація і допомога з документами та візою.


Оля БАНАХ

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *