Проект «Диван». Подія перша: «Вулична музична культура і розмови про «совкову» спадщину»

By | 7 Серпень 2014

_1TFF2MmFXQДиван – це виїздний майданчик, сцена, дискусійна платформа Громадського телебачення «podillya.tv».

Простори Інтернету  відділяють нас (колектив «podillya.tv») від вас (нашої аудиторії). Ми намагаємося бути ближчими і дослухатися до вас.

«Диван» відбувається без «купюр» ви бачите як все готується, що робиться за камерами, можете долучатись і вливатись в процес, особливо у ці складні часи, коли нам потрібно гуртуватися разом. Ми, вважаємо, що такі події тільки сприяють цьому.

На першому дивані в нас гостювали місцевий гурт «Jonathan Livingston» і головний гість дивану Сашко Буль.

«Диван» відкритий перед усіма. Аудиторія поєдналася із музикою виконавців. Чудову атмосферу події ви можете переглянути на відео.

На завершення нашого «Дивану» ми поспілкувалися з Сашком Булем про пережиток «совка» у нашому суспільстві, проблеми маленьких міст і можливості їх долати.

Розмови на «дивані» відбуваються з просвітницькою метою. Нам цікаво розвивати соціальну взаємодію у нашому мікросоціумі.

Реакція деяких глядачів яскраво ілюструє, що такі речі потрібні. Що освітні процеси мають бути ближчими, відбуватись на вулиці, а не ховатись за стінами університетів.

Реакція на таку розмову була не такою, як ми очікували. Представники кам’янецької молоді «долучились» до розмови, але окрім нецензурної лексики і незрозумілих викриків на більше не спромоглися. Відчутно було нерозуміння такого дійства…


 

організатори: громадське телебачення «podillya.tv» та стейк-хаус «Лондон»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *