Шукали дівчину – знайшли бандитів (одноруких)

2 липня близько 23:00 в м. Кам’янець-Подільський по вул. Соборна, жителі одного з будинків почули крик дівчини та ринулись на допомогу. Згодом стало зрозуміло, що крик доноситься із напівпідвального приміщення. Деякий час вони стукали в двері, але відкривати ніхто не поспішав, тому люди вирішили викликати міліцію. Через деякий час приїхав наряд міліції та МНС, які зрізали двері, через потенційну загрозу життю та здоров’ю дівчини. За дверима було виявлено охоронця та дівчину, яка заявила, що вона не кричала і жодного відношення до цього не має. Однак, у поле зору свідків потрапила кімната, ще на один поверх нижче, яка була зачинена. Охоронець відмовився її відчиняти, тому громада міста вирішила чергувати біля дверей щоб не впустити злочинця. Вранці, люди, які не могли залишатись осторонь, написали заяву до міліції з проханням, щоб суд надав згоду для відкриття кімнати. Через деякий час люди зрозуміли, що суд занадто довго думає, а тому близько 50 чоловік пішли з мирним пікетом до суду, по вул. Шевечнка. images І вже близько 14:00 міліція і небайдужі громадяниь повернулись до місця події. Туди прийшов і представник власника приміщення, який погодився відчинити двері. Правоохоронці, разом з понятими, зайшли в приміщення, де не було виявлено дівчини, але в одній із замкнених кімнат, було виявлено 16 гральних автоматів, але їх, чомусь, певний час, ніхто крім понятих не міг наважитись називати гральними автоматами.

Деякий час це були залізні ящики невідомого походження, а потім це стали залізні ящики схожі на гральні автомати. Представник власника, після проведення слідчих дій, на спільне запитання до понятих та представника, чи має він якісь претензії, відповів, що має, та заявив наступне:

” В Ухвалі суду написано, що ви мали шукати дівчину, а не гральні автомати, тому опечатувати та забирати ці залізні ящики ви не мали права, це протизаконно, я буду звертатись із заявами і скаргами у відповідні інстанції”.

Проте виявлений факт таки не залишився поза протоколом слідчих, а тому його оцінку буде надано згодом експертами. Як вантажили залізні ящики   Куди поділась дівчина наразі залишається таємницею, слідство триває. Журналістам ГТП вдалось відшукати єдиного свідка події. Жінка святкувала 18-річчя свого онука, дозволила собі перехилити чарчину оковитої і ненароком стала свідком події. Наскільки цінними є її свідчення можна переконатися на відео.
Загалом дана справа є досить втаємниченою і підозрілою, адже власника приміщення, де сталася пригода, місцеві жителі пов’язують з різноманітними незаконними махінаціями. А тому просять допомоги в пошуках невідомої дівчини та розкритті усіх обставин справи.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *